ارسال پاسخ

۱۵ بهمن ۱۳۹۷
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n2088

pvc-asso.ir

معرفی تمیز کننده دستگاه اکسترودر از رسوب ها و جرم گرفتگی ها

استفاده از این ترکیب آسان و بسیار کارآمد است و نیازی به ابزار خاصی برای برای تمیز کردن نیست. Ducafreez یک ترکیب کلسیم آلی بر پایهPVC سخت است که...

سرویس ترجمه انجمن لوله و اتصالات پی وی سی:  ترکیب Ducafreeze با الزامات عملکرد در دمای بالاتر و حذف نیاز به تمیز کردن قالب ها معرفی می شود.

 

با استفاده از تکنولوژی استابلایزر نسل جدید یک ترکیب فریزکننده با مقاومت در دماهای بالا ایجاد شد که  آن را برای استفاده به عنوان یک ترکیب منجمد و یا پاک کننده در مواد PVC سخت و انعطاف پذیر در طیف وسیعی از کاربرد ها مناسب می سازد.

 

 استفاده از این ترکیب آسان و بسیار کارآمد است و نیازی به ابزار خاصی برای برای تمیز کردن نیست. Ducafreez یک ترکیب کلسیم آلی بر پایهPVC  سخت است که در دمای بالا انجماد و پاکسازی را انجام می دهد. ترکیباب فریز کننده و پاک کننده بدون سرب متداول، دارای محدودیت های پایداری حرارتی هستند که برای استفاده در کاربردهای PVC سخت که دمای فرایند ازC 200 فراتر می رود، مناسب نیست.

 

 Ducafreezeرا می توان برای تمیز کردن مواد در قالب زمانی که دمای فرایند کاهش می یابد استفاده کرد. این مواد می تواند در ابزار و ماشین برای مدت زمان طولانی باقی بماند. در هنگام راه اندازی دما افزایش می یابد و به  Ducafreeze این امکان را می دهد که از طریق مواد استاندارد پاکسازی را انجام دهد. هزینه ناشی از پاک سازی را متوقف کند و منجر به تغییر رنگ کمتر در محصولات، تولید ضایعات کمتر و عمر بیشتر دستگاه ها می شود.

 

این مسئله به طور چشمگیری منجر به کاهش هزینه ها و خرابی دستگاه ناشی از سایش و باز کردن مداوم دستگاه  می شود. Ducafreeze را می توان به عنوان یک ماده خالص پاکسازی استفاده کرد که وقتی سرد می شود به راحتی از سطوح فلزی و مسیرهای جریان در قالب جدا می شود و منجر به حداقل رساندن توان بالقوه آسیب به دستگاه می شود.

 

جدول زیر خصوصیات فیزیکی این کامپاند را نشان می دهد.

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد