ارسال پاسخ

۲ دى ۱۳۹۶
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n1286

pvc-asso.ir

انتشار اعلامیه محیط زیستی لوله های آب و فاضلاب

انجمن لوله های PVC امریکا (Uni-Bell) برای اولین بار اعلامیه محیط زیستی محصولات را برای لوله های آب و فاضلاب منتشر کرد.

سرویس ترجمه انجمن لوله و اتصالات پی وی سی: انجمن لوله های PVC امریکا (Uni-Bell) برای اولین بار اعلامیه محیط زیستی محصولات را برای لوله های آب و فاضلاب منتشر کرده است که توسط سازمان جهانی NSF نیز تایید شده است.

 

این اعلامیه در انطباق با دستورالعمل های مدیریت (ISO 14025) نگاشته شده و طی آن تاثیرات چند محصول لوله های PVC در طول عمر آن ها بررسی شده است که شامل لوله های PVC تحت فشار برای انتقال آب آشامیدنی، لوله های اصلاح شده و خطوط لوله اصلی شبکه های فاضلاب هستند.

 

بنا به اظهار آقای -Amber DZikowicz مدیر تجاری موسسه بین المللی NFS در واحد Sustainability ، در اعلامیه انجمن PVC PA تاثیرات محیطی به صورت شفاف بیان شده است که برای سازندگان و منابع شهرداری در راستای اهداف محیط زیستی آنان بسیار اساسی است.

 

در این اعلامیه تاثیرات مثبت و منفی لوله های PVC بر محیط زیست ارائه شده است. به عنوان مثال استفاده از لوله های تحت فشار آب آشامیدنی در مرحله­ای که پمپاژ باید بر نیروی اصطکاک غلبه کند تا آب را در طول لوله به حرکت درآورد، بیشترین تاثیر تخریبی محیط زیستی در طول عمر لوله ها را دارد (به دلیل مصرف انرژی) که البته در اعلامیه فوق اشاره شده که به دلیل سطح صاف لوله های PVC و حداقل بودن نیروی اصطکاک، این لوله ها حداقل مصرف انرژی را نسبت به سایر لوله ها خواهند داشت.

 

 

--------------

لوله چیست؟ معرفی انواع لوله های پی وی سی

کاربرد انواع لوله ها / چگونگی انتخاب مواد ترموپلاستیک مناسب برای لوله کشی صنعتی

نقایص در فرایند اکستروژن و تاثیر بر کیفیت محصول

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد