ارسال پاسخ

۱۴ فروردین ۱۳۹۷
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n1447

pvc-asso.ir

راه حل های نوآورانه  با pvc

 اگر چه ظاهر این محصول شبیه چوب است اما وجود PVC  تفاوت ها و مزایای عمده ای از جمله: افزایش دوام و...

سرویس ترجمه انجمن لوله و اتصالات پی وی سی: یک شرکت پیشگام در برزیل یک مخلوط پلیمری با پودر MDF ارائه داده است که مزایا و پایداری ویژه ای برای پروفیل ها در تعدادی از بخش های صنعت را ارائه می دهد.

 

 Braskemبزرگترین شرکت پتروشیمی در آمریکا در مرکز فناوری و نوآوری خود در Triunfo) RS) یک راه حل پیشگام برای صنعت برزیل را ارائه داده است. کامپوزیت PVC/پودر  MDFیک محصول با ویژگی های منحصر به فرد در بازار داخلی است و مزایایی را برای مشتریان و مصرف کنندگان ارائه می دهد.

 

این محصول دارای دوام بالا، سبک و 100 درصد قابل بازیافت است، چوب پلاستیک یک راه حل مناسب برای بخش پروفیل است. شریک Braskem در توسعه این تکنولوژی جدید،  Perfiltecاست که یک شرکت متخصص در تولید پروفیل های اکسترود شده برای ساخت و ساز، مبلمان و صنعت خودرو سازی در میان دیگر بخش ها است.

 

علاقه به ایجاد فرصت های جدید در بازار، این دو شرکت را به هم ملحق کرد و موجب راه اندازی خط تولید مبتنی بر کامپوزیت PVC/MDF شد. خط جدید شامل مبلمان شهری، کاربردهای ساختمانی و بازارهای کشاورزی است.

 

 Wagner Ormanjiمهندس نرم افزار در Braskem گفت: ما ویژگی های پلیمر PVC با پودر MDF را ترکیب کردیم و یک تکنولوژی جالب برای چندین بخش پیدا کردیم. این محصول در حال حاضر دارای بازار بزرگ در خارج کشور است و انتظار می رود که به زودی در برزیل رشد کند. اگر چه ظاهر این محصول شبیه چوب است اما وجود PVC  تفاوت ها و مزایای عمده ای از جمله: افزایش دوام و استحکام مکانیکی، وزن کمتر، جذب آب کمتر، ضد پوسیدگی و مواد مقاوم در برابر شعله ارائه می دهد.

 

پایداری یکی دیگر از ویژگی های قوی کامپوزیت است. در طول تولید چوب پلاستیک، Perfiltecاز پودر MDF از صنایع مبلمان استفاده مجدد می کنند که تا آن زمان در محیط زیست هدر رفته و یا با هزینه های بالا سوزانده می شد. این شرکت همچنین به مصرف کنندگان یک سیستم لجستیکی معکوس ارائه می دهد که قادر به جمع آوری ضایعات انتهای خط برای بازیافت است.

 

در حال حاضر این کامپوزیت منحصرا توسط Perfiltec به عنوان یک ماده خام برای محصولات با قیمت 35 درصدکمتر از میانگین بازارعرضه می شود. با چشم انداز مثبت  این شرکت و Braskem  در حال توسعه کاربردهای جدید برای بدنه و کف اتوبوس ها و کامیون ها هستند. کامپوزیت PVC/MDF یک محصول نوآرانه است که چند سال پیش در بازار وجود نداشت. با بهبود اقتصاد انتظار می رود که بین 70 تا 80 تن مواد از کامپوزیت در هر ماه شامل فرصت هایی در بازار خودرو به فروش برسد.

 

-----

بیشتر بخوانید

لوله چیست؟ پی وی سی Pvc چیست؟ معرفی انواع لوله های پی وی سی

 

کاربرد انواع لوله ها / چگونگی انتخاب مواد ترموپلاستیک مناسب برای لوله کشی صنعتی

 

عمر طولانی لوله های پی وی سی ( PVC )

 

نقایص در فرایند اکستروژن و تاثیر بر کیفیت محصول

 

معرفی لوله های pvc شفاف مقاوم در برابر uv

 

5 گام کنترل ظاهری لوله و اتصالات پی وی سی

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد