ارسال پاسخ

۲۲ شهریور ۱۴۰۱
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n5422

pvc-asso.ir

نمایشگاهی فراگیر برای کل اعضای زیست بوم یک صنعت

به گزارش ایران پلاست، فرزانه خرمیان درخصوص اهمیت نمایشگاه ایران پلاست برای صنعت لوله و اتصالات پی وی سی بیان کرد: به طور کلی نمایشگاه‌های پلاست در دنیا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند و از جمله مهم‌ترین رویداد حوزه پلاستیک به شمار می‌روند. نمایشگاه‌های پلاست تمامی صنایع و کسب و کارهای حوزه پلاستیک را در برمی‌گیرد و تمامی اعضای این زیست‌بوم از تولیدکننده مواد اولیه و افزودنی تا تولیدکننده محصول نهایی در این رویدادها حضور دارند.

وی افزود: اگر نگاهی به لیست شرکت‌کنندگان ایران پلاست بیندازیم متوجه می‌شویم که از صنایع مادر، تولیدکنندگان مواد اولیه و افزودنی، ماشین‌آلات و تجهیزات و شرکت‌های نوآور در این رویداد حضور دارند. بازدیدکنندگان نیز به فراخور نیاز خود می‌توانند از منابع موجود در این نمایشگاه برای یافتن اطلاعات و محصول مورد نظر استفاده کنند. ایران پلاست نمایشگاهی فراگیر است، انواع محصولات حوزه پلاستیک در آن عرضه می‌شود و بنابراین مخاطبان گسترده‌ای دارد.

دبیر انجمن لوله و اتصالات پی وی سی عنوان کرد: تولیدکنندگان صنعت ما اغلب بازدیدکننده ایران پلاست هستند و در رده مخاطبان نمایشگاه جای می‌گیرند. انجمن در غرفه 402 واقع در سالن 8 و 9 قرار دارد و تعدادی از تولیدکنندگان صنعت لوله و اتصالات پی وی سی را معرفی می‌کند. اغلب تولیدکنندگان ما در نمایشگاه‌های تخصصی مانند آب و فاضلاب حضور دارند با این حال برخی از تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی نیز در این نمایشگاه غرفه دارند.

خرمیان در خصوص نقش ایران پلاست در ایجاد روابط تجاری با بازرگانان خارجی اظهار کرد: این مسئله به صورت مستقیم به ستاد برگزاری نمایشگاه بستگی دارد. ایران پلاست در مقایسه با نمایشگاه‌های خارجی جای پیشرفت زیادی دارد. نه تنها بازدیدکنندگان خارجی بلکه بازدیدکنندگان داخلی نیز در نمایشگاه نیاز به راهنمایی دارند؛ از سوی دیگر تحریم‌ها بازار ایران را محدود کرده و بازرگانان خارجی تنها در صورتی از نمایشگاه‌های ایرانی بازدید می‌کنند که جوینت ونچر داشته باشند. اغلب بازدیدکنندگان خارجی از نمایشگاه ایران پلاست از عراق، افغانستان و کشورهای همسایه هستند.

شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست از 30 شهریور تا 2 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد