ارسال پاسخ

۱۲ مرداد ۱۴۰۱
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n5297

pvc-asso.ir

بازار پی وی سی در پایین ترین سطح در منطقه آسیا

پلی وینیل کلرید آسیایی در هفته گذشته پایدار ارزیابی شد.

به گزارش انچمن پی وی سی به نقل از تحلیل بازار ، برخی منابع بازار گفتند که بازار  پی وی سی آسیا در پایین ترین سطح خود است و برخی تمایلات خرید در چین در حال افزایش است.

بر اساس داده ها، قیمت پی وی سی مبتنی بر اتیلن در هفته گذشته ۲۰۰ یوان در هر تن افزایش یافت تا در ۲۷ جولای ۶۷۰۰ یوان در هر تن ارزیابی شود، در حالی که قیمت پی وی سی مبتنی بر کاربید در مدت مشابه ۱۵۰ یوان در هر تن افزایش یافت و به ۶۵۵۰ یوان در هر تن رسید.

منابع بازار گفتند که پیشنهادهای جدید برای ماه اوت - که بالاتر از بازار بود - موافقت نشد. به گفته منابع بازار، برای ماه آگوست، پیشنهادهای جدید با ۱۹۰ تا ۲۳۰ دلار افزایش در هر تن، ۹۳۰ دلار در هر تن سی اف آر چین و ۱۰۹۰ دلار در هر تن سی اف آر هند اعلام شد.
در هند، منابع گفتند که اکثر تولیدکنندگان بزرگ محموله های ماه اوت خود را فروخته اند و فعالیت تجاری در طول هفته کم بوده است.

در بازار داخلی هند، جو معاملات بهبود و خرید افزایش یافت. رزین پی وی سی بر پایه کاربید از ۹۱ تا ۹۲ روپیه بر کیلوگرم یک هفته قبل ، به ۹۴ تا ۹۵ روپیه بر کیلوگرم افزایش داشت، در حالی که پی وی سی مبتنی بر اتیلن ۱۰۰ تا ۱۰۲ روپیه بر کیلوگرم بود، و نسبت به هفته قبل تر افزایش قیمت را نشان داد.

منابع گفتند که بازار همچنان در حالت انتظار و تماشا است تا مشخص شود که آیا این افزایش در میل به خرید داخلی و همچنین قیمت ادامه خواهد داشت یا خیر. به نظر می رسد بازار در مورد آنچه که باعث تغییر در جو شده است، دچار دو دسته گی شده است. برخی از معامله گران گفتند که فعالیت خرید افزایش یافته است زیرا رزروهای واردات در ماه ژوئن و ژوئیه کم بود و انتظار می رفت که در ماه آگوست در دسترس باشد. با این حال، برخی دیگر گفتند که انتظار نمی رود تعداد واردات کاهش زیادی داشته باشد و تقاضا نیز تا سپتامبر بهبود نمی یابد.

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد