ارسال پاسخ

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n4976

pvc-asso.ir

۸۰ درصد بدهی مالیاتی سرمایه‌گذاران و صاحبان واحدهای تولیدی تقسیط‌بندی می‌شود

مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل گفت: تفویض اختیاری به مدیران استانی داده شده که شرایط را طوری فراهم کنند تا ۸۰ درصد بدهی مالیاتی سرمایه‌گذاران و صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی تقسیط بندی شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن به نقل از تسنیم ،ابراهیم قلیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دراردبیل اظهار داشت: برنامه‌های حمایتی از واحدهای تولیدی و صنعتی در سال جدید به عنوان اولویت مهم و اساسی است که به همین منظور از اهم برنامه‌های حمایتی می‌توان بر ابلاغ بخشنامه جدید با عنوان تقسیط بدهی مالیاتی واحدهای تولیدی و صنعتی اشاره کرد.

وی بیان کرد: تفویض اختیاری به مدیران استانی داده شده که شرایط را طوری فراهم کنند تا 80 درصد بدهی مالیاتی سرمایه‌گذاران و صاحبان واحدهای تولیدی و صنعتی تقسیط بندی شود.

 مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل گفت: با 20 درصد پرداخت اصل مالیات بخشودگی جرائم برای اشخاص حقیقی و حقوقی اعمال می‌شود و در این زمینه تقسیط بدهی مالیاتی انجام می‌شود و بخشودگی جرائم بدون تنگ‌نظری و عدم اعمال قوانین و مقررات سختگیرانه اشاره کرد که در این زمینه ارائه مدارک و مستندات در خدمت مودیان هستیم تا شرایط اقتصادی استان بهبود یابد.

قلیزاده اظهار کرد: تنگ‌نظری‌ها مانعی در مسیر رشد اقتصادی استان است و در این زمینه امور مالیاتی استان بر این تلاش است رضایت فعالان این عرصه را داشته باشد و موانع گذشته در تقسط بدهی‌ها و دریافت چک از مودیان را برطرف کند که به همین منظور تقسط به روش‌ آسان و در مدت زمان طولانی در دستور کار است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد