ارسال پاسخ

۱۸ آذر ۱۳۹۹
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n3249

سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت خبر داد:

رفع تعلیق ۳۲۱ واحد صنفی تولیدی حوزه پتروشیمی کشور در راستای تحقق جهش تولید

سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت بیان کرد: با پیشنهاد و پیگیری های مستمر مرکز اصناف و بازرگانان و معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت، موضوع تعلیق ۳۲۱ واحد صنفی تولیدی رفع شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی به نقل از شاتا، کامبیز معتمد وزیری با بیان این مطلب، افزود: در راستای سیاستهای حمایتی از بخش تولید کشور و تحقق منویات مقام معظم رهبری پیرامون جهش تولید، مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت با تمرکز بیشتر در بخش حوزه فعالیت واحدهای صنفی تولیدی درصدد رفع موانع و مشکلات داخلی می باشد.

 

وی با اشاره به رفع تعلیق ۳۲۱ واحد صنفی تولیدی حوزه پتروشیمی کشور، تصریح کرد: واحدهای صنفی تولیدی مرتبط مکلفند ظرف مدت یکماه نسبت به ثبت درخواست مجدد، ثبت دقیق آمار تولید و فروش در سامانه بهین یاب اقدام نمایند.

 

دبیر هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور همچنین گفت: کارگروه های استانی موظفند به قید اولویت نسبت به بررسی مجدد، ظرفیت سنجی و ارسال اطلاعات در مهلت تعیین شده از طریق سامانه بهین یاب اقدام نمایند

 

وی از حضور و نقش مهم مرکز اصناف و بازرگانان در کمیته مذکور در راستای صیانت از تولید در جامعه صنفی کشور یاد کرد و ابراز امیدواری کرد که با پیگیری مرکز اصناف، تامین سایر مواد اولیه از محل تولید داخل یا واردات محقق شود .

 

سرپرست مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صمت خاطر نشان کرد: در این مسیر تعاملات معاونت های بازرگانی داخلی، امور صنایع و طرح و برنامه وزارت صمت بعنوان سه رأس اصلی در تصمیم سازی و تصمیم‌گیری در این خصوص بسیار مهم و اثرگذار بوده و امید است که در سایه هماهنگی‌های بعمل آمده و با تکیه بر توان بخش خصوصی بتوان در جهت تحقق جهش تولید در کشور گام برداشت.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

تعرفه تبلیغات انجمن پی وی سی

 

اخبار مرتبط