ارسال پاسخ

۲۵ خرداد ۱۳۹۹
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n2853

pvc-asso.ir

افزایش عملکرد لوله پی وی سی حتی در مسافت های طولانی

لوله های انتقال آب زمانی که دفن شده و از یاد می روند، چه میزان ایمن هستند؟ آیا می توانید به آن ها برای مسافت زیاد و طولانی مدت اعتماد کنید؟

اولین لوله های پلاستیکی بالغ بر 40 سال پیش تولید شد. پس از آن، اختراعات و بهبودها یکی پس از دیگری به وجود می آمد و منجر شد که لولههای پلاستیکی برای کاربردها و موقعیت های مختلف استاندارد شوند. مزیت پی وی سی مانند بیشتر پلاستیک ها این است که خورده نخواهد شد، دارای وزن سبک بوده و به آسانی قابل استفاده است و برای مدت طولانی دوام خواهند داشت. 
حال چگونه میتوان پی وی سی را بهبود داد؟ جواب این سوال به صورت فنی، آرایش مولکولی میباشد. لایه نازک دیواره لوله از قبل شکل گرفته، به صورت محوری و حلقوی کشیده میشود و در هر دو جهت محوری و طولی منجر به بهبود عملکرد لوله پی وی سی خواهد شد. این موضوع مقاومت خوبی را به لولههای OPVC نسبت به لوله های متداول پی وی سی خواهد داد. 
لوله های پی وی سی آرایش یافته به دلیل کشش محوری به شما مقاومت کششی بسیار بالایی میدهد که باعث شده حتی در فشار های بالا، لوله مقاومتری داشته باشید. مقاومت ضربه بالای این لوله منجر به محافظت و عدم آسیب آن در برابر ضربات احتمالی هنگام انبارش و نصب می گردد.
 لوله های پی وی سی آرایش یافته در دماهای منفی نیز به خوبی کار میکند و حتی دمای منفی بیست درجه سانتیگراد را هم میتوانند تحمل کنند.  محل اتصال این لوله ها از نوع پاور لاک بوده که به راحتی نصب شده و به خوبی فشار را تحمل میکند. همچنین این نوع قفل به نحوی مهندسی شده که اثرات تکان های زمین که ممکن است منجر به جابه جایی لوله گردد را از بین می برند. 
این لوله به خوبی آب بندی شده تا در درازمدت از نشت و هدررفت آب جلوگیری شود. سبکی و انعطاف پذیری لوله های آرایش یافته پی وی سی شرایط بستر را بهبود میدهد. لوله های opvc می توانند به هم متصل شده و در درون ترانشه قرار گیرند و این موضوع نصب را راحت و سریع مینماید.
 بالغ بر 40 سال است که ما لوله پی وی سی تولید می کنیم و بنابراین این تکنولوژی با علم و دانش به ثمر رسیده است و می توان  با اطمینان از آن استفاده کرد.

برای مشاهده فیلم اینجا را کلیک کنید.
ترجمه ی فیلم: پریسا جهانمرد، مدیر تحقیق و توسعه شرکت داراکار

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد