ارسال پاسخ

۲۰ بهمن ۱۳۹۸
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n2619

pvc-asso.ir

اخطار به قطع سهمیه پی‌وی‌سی

در صورتی که خریداران پی‌وی‌سی حداکثر تا پایان امروز (یکشنبه ۲۰ بهمن) نسبت به ثبت گرید مواد اولیه خود در سامانه بهین‌یاب اقدام نکنند سهمیه خرید مواد اولیه آنها غیرفعال خواهد شد

به گزارش روابط عمومی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی به نقل از انجمن ملی صنایع پلیمر ایران، این تصمیم که توسط اداره‌کل صنایع غیرفلزی وزارت صمت اطلاع‌رسانی شده پیرو جلسه روز چهارشنبه کمیته راهبردی مدیریت تقاضای مواد پتروشیمی گرفته شده است. در این جلسه چالش‌های بازار پی‌وی‌سی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برای رفع مشکلات فعلی تصمیماتی اتخاذ شد که ثبت گرید ماده اولیه در سامانه بهین‌یاب یکی از مهم‌ترین این تصمیمات است.

 

سهمیه خرید دی‌ اتیل هگزانول ۱۵ درصد افزایش می‌یابد
در این بین با پیگیری‌های انجام شده سهمیه خرید محصول دی‌اتیل هگزانول ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت.  به گزارش «اینپیا» در جلسه روز چهارشنبه در جلسه کمیته راهبردی پتروشیمی، رییس هیات‌مدیره انجمن ملی صنایع پتروشیمی با تشریح وضعیت حاکم بر بازار این ماده اولیه خواستار افزایش ۲۰درصدی سهمیه خرید این ماده اولیه برای مصرف‌کنندگان آن شده اما این پیشنهاد با مخالفت مدیرکل صنایع غیرفلزی وزارت صمت مواجه شد. با این حال افزایش ۱۵ درصدی به تصویب رسید. این تصمیم برای سهمیه‌های ماه جاری اجرایی خواهد شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد