ارسال پاسخ

۲۹ فروردین ۱۳۹۷
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n1489

pvc-asso.ir

فردا؛ آغاز بکار سومین نمایشگاه تخصصی ایران سبز

143 شرکت داخلی و خارجی؛ نوین ترین طرح ها و صنایع مرتبط ،از جمله آبیاری را به نمایش می گذارند.

به گزارش روابط عمومی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی به نقل از ایلنا، سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی ایران سبز؛ فردا با مشارکت ده ها شرکت داخلی و خارجی و با حضور مقامات وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاون وزیر جهاد کشاورزی و سفیر هلند و همچنین روسای اتحادیه ها و انجمن های مرتبط در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش می یابد.


در این نمایشگاه 143 شرکت داخلی و خارجی؛ نوین ترین طرح ها، برنامه ها، خدمات و صنایع مرتبط با حوزه های باغبانی، صنعت گلخانه سازی، نهاده ها، ماشین آلات و تجهیزات، آبیاری، گل و گیاه و صنایع وابسته را به نمایش می گذارند.


در سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی ایران سبز و در کنار یکصد شرکت داخلی، 43 شرکت خارجی نیز از کشورهای آلمان، اسپانیا، ایتالیا، ژاپن، هلند، فرانسه، چین، آذربایجان، روسیه، هندوستان، امارات و ترکیه حضور دارند و ضمن ارائه جدید ترین تولیدات و خدمات خود، زمینه انتقال تکنولوژی های نوین حوزه های مختلف کشاورزی به داخل کشور را نیز فراهم می کنند.


علی شهبازی مدیر اجرایی سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی ایران سبز گفت: در دو دوره گذشته این نمایشگاه بیش از 120 شرکت خارجی که عمدتا اروپایی بودند حضور داشتند و این بیانگر اهمیت جایگاه این نمایشگاه برای کشورهای خارجی است، لذا امسال حضور پررنگ شرکت ها و تولیدکنندگان داخلی می تواند ضمن ارتقای کیفی و کمی نمایشگاه، موجب شود تا ایران بعنوان مرکزی برای تبادل و تعامل تجاری درمنطقه و جهان در زمینه شاخه هایی از کشاورزی معرفی شود.


وی اضافه کرد: بر این اساس حضور حداکثری در این رویداد، می تواند این نمایشگاه را به بزرگترین نمایشگاه بین المللی در زمینه باغبانی و کشاورزی در منطقه خاورمیانه و آسیا تبدیل کند.


شهبازی به اهداف برگزاری نمایشگاه ایران سبز اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با رویکرد تحقق اهداف وزارت جهاد کشاورزی جهت تولید پایدار، اقتصادی کردن تولید و سلامت محصولات با استفاده از راهبرد توسعه کشت گلخانه ای و مدیریت آب و آبیاری کشاورزی برگزار می شود.
مدیر اجرایی سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی ایران سبز گفت: طبق برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته با دفتر هماهنگی و راهبردی امور اقتصادی وزارت امور خارجه، قرار است در روزهای برگزاری نمایشگاه، چند هیات بازرگانی از کشورهای مختلف ضمن حضور در نمایشگاه، از مراکز مرتبط با گل و گیاه، باغبانی و صنایع وابسته برخی نقاط کشور هم بازدید کنند.


در سومین نمایشگاه بین المللی تخصصی ایران سبز که در فضائی بالغ بر شش هزار متر مربع برگزار می شود؛ ادوات، ماشین آلات و ابزارآلات باغبانی، باغداری و فضای سبز، نهاده های کشاورزی، سیستم های آبیاری، وسایل، تجهیزات و ملزومات آبیاری بارانی، قطره ای و مه پاش، سیستم های کشت هیدروپونیک،انواع گلخانه های حرفه ای و خانگی، تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای، لوازم و تجهیزات جابجایی، سورتینگ، بسته بندی و عرضه محصولات باغی و گلخانه ای، سیستم های سردخانه ای، ذخیره سازی و ماشین آلات فرآوری تولیدات باغی و گلخانه ای، فروشگاه های عرضه گل و گیاه،شرکت های بازرگانی وصادراتی محصولات باغی وگلخانه ای، دانشگاه ها و مراکز علمی و اتحادیه ها، انجمن ها، بانک ها، شرکت های بیمه و تعاونی ها حضور دارند.
سومین نمایشگاه بین المللی تخصصی ایران سبز از فردا تا یکم اردیبهشت ماه به مدت سه روز از ساعت 10 تا 18 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد