ارسال پاسخ

۵ بهمن ۱۴۰۱
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n5721

pvc-asso.ir

تولید و فروش پتروشیمی غدیر افزایش یافت

صورت‌های مالی پتروشیمی غدیر نشان می‌دهد تولید و فروش این شرکت در ۹ ماهه ابتدایی سال افزایش داشته است.

به گزارش انجمن پی وی سی به نقل از  نبض بازار، تولید و عرضه PVC در بازار‌های داخلی و خارجی با رعایت استاندارد‌های جهانی با حفظ رضایتمندی ذینفعان از ماموریت‌های اصلی پتروشیمی غدیر است از این رو با توجه به اهداف تعیین شده در خصوص حفظ پایداری تولید و عرضه مستمر، مقایسه گزارش‌های مالی عملکرد دوره جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل در این شرکت بیانگر این است که پتروشیمی غدیر تا حدودی به اهداف تعیین شده دست یافته است. اهم نسبت‌های مالی جهت تبیین بیشتر موضوع به شرح زیر می‌باشد:

تولید و فروش پتروشیمی غدیر افزایش یافت
میزان تولید PVC در این شرکت در ۹ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ۲۰ درصد به نسبت مشابه سال قبل افزایش یافته و پیش بینی می‌شود در پایان سال میزان تولید این محصول به ۱۲۰ هزار تن برسد

تولید و فروش پتروشیمی غدیر افزایش یافت

همچنین میزان فروش محصولات غدیر در ۹ ماهه ابتدایی سال به نسبت مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد افزایش افزایش داشته است علاوه بر این درآمد‌های عملیاتی این شرکت با افزایش ۹ درصدی به مبلغ بیش از ۳ هزار میلیارد تومان رسیده است.

تولید و فروش پتروشیمی غدیر افزایش یافت

بررسی اقلام ترازنامه پتروشیمی غدیر در مقایسه با دوره مشابه سال قبل بیانگر افزایش سودآوری، بهبود نقدینگی و سرمایه در گردش می‌باشد.

نقدینگی و جریان‌های نقدی

با توجه به اینکه کلیه فروش‌های شرکت نقدی می‌باشد، گردش وجوه نقد مناسبی برای شرکت بوجود آمده است. در جدول مقایسه‌ای زیر جریان ورود وجه نقد دوره شش ماهه منتهی به ۳۰ / ۰۹ / ۱۴۰۱ نسبت به دوره قبل ارائه می‌گردد.

تولید و فروش پتروشیمی غدیر افزایش یافت

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد