ارسال پاسخ

۲ بهمن ۱۴۰۰
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n4721

pvc-asso.ir

تمام محصولات "اروند" به فروش رسیدند

پتروشیمی اروند محصول دیگری را نیز در بورس کالا مورد عرضه قرار داد که آن مربوط به «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» بود.

به گزارش روابط عمومی انجمن به نقل از گروه کالایی بورس نیوز، در هفته منتهی به ۳۰ دی ماه شاهد عرضه ۶,۵۰۰ هزار تن «سود کاستیک» پتروشیمی اروند در بورس کالا بوده‌ایم، مقدار تقاضا برای این محصول ۱۸,۲۲۵ تن در طول هفته گذشته اعلام شد و بیان‌گر آن است که تمامی سود کاستیک وارد شده به رینگ معاملات به فروش رفته‌اند.

نرخ میانگین معاملات این محصول در هفته گذشته به ۹۴,۵۶۵ هزار ریال در ازای هر تن رسید که ۴۹ درصد افزایش یافت، مقدار تقاضا این محصول نسبت به هفته گذشته ۱۲,۷۵۰ تن کاهش یافت.

عملکرد هفتگی پتروشیمی اروند+بورس نیوز


مجموع ارزش معامله این محصول به ۶۱ میلیارد و ۴۶۷ میلیون تومان رسید، حجم معامله سود کاستیک در هفته گذشته ۸,۵۰۰ تن کاهش را در مقایسه با هفته گذشته به همراه داشت، لازم به ذکر است که پتروشیمی اروند محصول دیگری را نیز در بورس کالا مورد عرضه قرار داد که آن مربوط به «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» بود.

۲,۵۱۶ تن از محصول «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» در بورس کالا مورد معامله قرار گرفت که تمامی این محصول به فروش رسید و مجموع تقاضا برای آن ۵,۲۳۱ تن طی هفته گذشته ارائه شد، ارزش معامله «پلی وینیل کلراید ۶۵ S» در پایان هفته به ۱۰۵ میلیارد و ۶۲۲ میلیون تومان رسید.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد