ارسال پاسخ

۲۸ مهر ۱۳۹۹
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n3156

pvc-asso.ir

تقدیر از صادرکنندگان با ایفای کامل تعهدات ارزی/ رونمایی از بسته تشویقی بازگشت ارز حاصل از صادرات توسط سازمان توسعه تجارت ایران

رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، اعلام کرد: فردا و مصادف با روز ملی صادرات و از صادرکنندگانی که تعهدات ارزی حاصل از صادرات خود را به طور کامل ایفا کرده‌اند، طی مراسمی تقدیر می شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی به نقل از شاتا، حمید زادبوم گفت: تعداد صادرکنندگانی را که تعهدات ارزی خود را به صورت صد در صد ایفا نموده اند بیش از ۲۳۰۰ صادرکننده می باشد که از این تعداد، ۳۹ صادرکننده با صادرات بیش از ده میلیون یورو و میانگین بازگشت ارز صد درصد در طول ماه‌های گذشته انتخاب شده‌اند که باحضور علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت از ایشان تقدیر و تشکر خواهد شد.

 

وی افزود: همچنین بسته تشویقی بازگشت ارز حاصل از صادرات توسط سازمان توسعه تجارت ایران، تدوین و همزمان با تقدیر از صادرکنندگان برتر در حوزه رفع تعهدات ارزی رونمایی خواهد شد.

 

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، صادرکنندگان کشورمان را مجموعه‌ای متعهد و متخصص دانست و تصریح کرد: جای امیدواری است با استفاده از ابزارهای تشویقی پیش روی بازگشت ارز حاصل از صادرات در جهت تامین ارز مواد اولیه، ماشین‌آلات و تجهیزات تولیدی سرعت بیشتری بگیرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد