ارسال پاسخ

۱۳ مهر ۱۳۹۹
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n3121

pvc-asso.ir

روش جدید تولید خم در لوله های PVC

شرکتSica  ماشین جدیدی برای تولید مادگی و همچنین خمش مورد استفاده در لوله های PVC ، PP، PE  و  ABSساخته که بسیار سریع عمل می کند.

واحد کارشناسی فنی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی:

 

این ماشین قادر به سرویس دهی برای لوله های قطر 63-16 میلی متر و در طول650-140 میلی متر است. این ماشین می تواند در زاویه های 90-0 درجه لوله را خم کند و تا شعاع خمش پنج برابر قطر لوله قادر به خم کردن آن است.

 

 در انتهای خم نیز این ماشین به روش ترموفرمینگ قادر به ایجاد مادگی در اتصال بوده که این مادگی می تواند هم به صورت چسبی و هم به صورت اورینگی ایجاد شود. انواع خم ها )خم ساده، خم یک سرمادگی، خم دوسرمادگی( توسط این ماشین تولید می شوند. همچنین می توان اتصال ساده بدون ایجاد خمش را توسط این دستگاه تولید نمود.

 

 عملیات خمش به صورت هیدرولیک/پناماتیک است و توسط شیرهای مختلف با کدگذاری کنترل می شود  تا کاملا تکرار پذیر و با دقت انجام گیرد. هر تنظیمی در دستگاه از طریق پنل کنترل انجام می گیرد. محافظ شیشه ای اطراف ماشین با امنیت کامل قابلیت دیده شدن فرایند را به کاربران می دهد و عملکرد اپراتور را با بخشهای مختلف ماشین آسانتر میکند.

 

 این قسمت ها شامل یک بخش انتقال و ردیف سازی لوله ها برای ورود به ماشین، دو واحد گرم سازی( هیتر) سرامیکی، دو واحد ترموفرمینگ، یک واحد خمش همراه با کنترل و یک بخش خروج محصول است. در صورت لزوم دستگاه مجهز به یک فیدر AL/T63 خواهد بود که با BMS 63 ( ماشین خمش sica) سیستمی برای تولید لوله های خم می سازد که می تواند لوله های 3 متری را نگه دارد و طول دلخواه از آن را تهیه کرده و در نهایت خم مورد نظر را به صورت کاملا اتوماتیک تولید نماید.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد