ارسال پاسخ

۲۷ مرداد ۱۳۹۸
لینک صفحه: http://pvcas.ir/n2380

pvc-asso.ir

فراخوان ثبت‌نام در مجمع موسس اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه + شرایط

اتاق بازرگانی ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از فعالان بخش خصوصی دعوت کرد تا برای حضور و ثبت‌نام در مجمع موسس اتاق مشترک بازرگانی ایران- سوریه اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی، با تصمیم اتاق بازرگانی ایرانی مبنی بر تاسیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه، اکنون معاونت بین‌الملل اتاق ایران اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرده است:

 

متن اطلاعیه به این شرح است:
به اطلاع کلیه اعضای اتاق ایران می رساند تشکیل اتاق مشترک بازرگانی ایران- سوریه در دستور کار اتاق در سال 98 قرار دارد. بدینوسیله از علاقه‌مندان به عضویت در  مجمع موسس اتاق مذکور  دعوت می شود تا طی نامه ای مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام را به شرح ذیل به شماره نمابر 88825111 ارسال کنند.


•  تصویر کارت بازرگانی یا عضویت اتاق های سراسر کشور


•  تصویر یکی از مدارک مثبته دال بر فعالیت تجاری با کشور سوریه( اظهارنامه‌ گمرکی دال بر سابقه تجارت با کشور سوریه، مستندات ثبت شرکت در کشور سوریه و یا سوابق مشارکت در مناقصه های برگزار شده در این کشور)


•  تصویر فیش واریزی به مبلغ 5 میلیون ریال به حساب جام بانک ملت به شماره 1515115115 به نام اتاق ایران


علاقه‌مندان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود با شماره تلفن 85732388 تماس بگیرند. خواهشمند است قبل از واریز وجه، نسبت به تایید اولیه احراز شرایط ثبت نامی خود اطمینان حاصل فرمایید.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد