ارسال پاسخ

۲۹ فروردین ۱۳۹۷

pvc-asso.ir

امکان بازرسی محصول پوشش داده شده با دوربین های ویژه

این حسگر امکان شناسایی تمام منافذ، خراش ها، ترک و... در تمامی سطوح غیر قابل مشاهده را مهیا می سازد.

سرویس ترجمه انجمن لوله و اتصالات پی وی سی:Pixargus سیستمی را توسعه داده است که بازرسی 360درجه از سطح و اندازه گیری ابعاد از پروفیل های بزرگ پوشش داده شده و لوله ها را ارائه می دهد.

 

 ProfilControl 7 یک سیستم دوربین جدید توسعه یافته و تکنیک کالیبراسیون است. هرگونه آسیب و یا نقص ممکن است هزینه های اضافی را تحمیل کند، به همین دلیل کیفیت محصول در طول تولید باید به طور مداوم بازرسی شود. با این حال سیستم های معمول برای بازرسی پروفیل های بزرگ و لوله ها فقط سطوح قابل رویت اصلی را بررسی می کند.  Pixargusادعا می کند که pc7 اولین سیستمی است که می تواند تمام سطوح قابل مشاهده در مقاطع بزرگ را با یک روش مقرون به صرفه بازرسی کند.

 

مدیر عامل Pixargus گفت که ما می توانیم نقص ها را در بخش های بزرگ چند زاویه ای با ساختارهای پیچیده و لبه ها با دقت شناسایی کنیم. ProfilControl 7با بیش از 8 سنسور با دوربین های کیفیت بالای استاندارد، شناسایی هر زاویه کوچک از محصول اکسترود شده را تضمین می کند و به صورت موثر اسکن و بازرسی می کند.

 

این سیستم با استفاده از 800 میلیون پیکسل در هر ثانیه با پردازش الگوریتم های پیچیده تصویر اجازه شناسایی هر نوع نقصی را در زمان واقعی در حین تولید می دهد حتی اگر پروفیل بسیار پیچیده باشد.

 

این حسگر جدید قابلیت شناسایی تمام منافذ، خراش ها، ترک، شیار ، تاول و تغییر شکل را در تمامی سطوح های به سختی قابل مشاهده داراست.

 

-----

بیشتر بخوانید

لوله چیست؟ پی وی سی Pvc چیست؟ معرفی انواع لوله های پی وی سی

 

کاربرد انواع لوله ها / چگونگی انتخاب مواد ترموپلاستیک مناسب برای لوله کشی صنعتی

 

عمر طولانی لوله های پی وی سی ( PVC )

 

نقایص در فرایند اکستروژن و تاثیر بر کیفیت محصول

 

معرفی لوله های pvc شفاف مقاوم در برابر uv

 

5 گام کنترل ظاهری لوله و اتصالات پی وی سی

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد