ارسال پاسخ

۲۱ فروردین ۱۳۹۷

تلاش های انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی نتیجه داد؛

فهرست توانمندی های صنعت پلاستیک اصلاح شد/ قرار گرفتن اسامی تولیدکنندگان لوله و اتصاالات پی وی سی در فهرست + لینک دانلود لیست شرکت ها

با پیگیری های انجمن لوله و اتصالات پی وی سی، شرکت های تولیدی لوله و اتصالات پی وی سی در فهرست توانمندی های داخلی صنعت پلاستیک قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی، پس از انتشار فهرست توانمندی های داخلی صنعت لاستیک و پلاستیک توسط دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمستان 1396، این فهرست مورد اعتراض برخی از تشکل ها قرار گرفت.

 

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی در نامه ای به این فهرست اعتراض و خواهان اصلاح و یا ابطال آن شد. 


پس از این نامه خانم کیمیایی کارشناس دفتر صنایع شیمایی و سلولزی در گفت و گویی با روابط عمومی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی اظهار داشت که نام شرکت های تولیدی حاضر در این فهرست صرفا برای راه اندازی سامانه بوده است. وی همچنین اظهار کرد که برای تکمیل فهرست با انجمن ها مکاتبه می شود.

 

متن این گفت و گو را اینجا می توانید مشاهده کنید.

 

پس از نامه نگاری انجمن و گفت و گوی خانم کیمیایی، دفتر مزبور در نامه ای رسمی از انجمن درخواست کرد تا فهرست شرکت های عضو توانمند را به همراه مشخصات به آن دفتر اعلام کند. انجمن در اولین فرصت نسبت به ارسال اسامی به همراه مستندات اقدام لازم را انجام داد.

 

بر اساس این گزارش، پس از مدتی بار دیگر فهرستی دیگر از توانمندی های داخلی محصولات لاستیکی و پلاستیکی توسط دفتر صنایع شیمایی و سلولزی منتشر شد که این بار اگر چه به اسامی شرکت های توانمند اضافه شده بود؛ اما همچنان فهرست دارای نواقص و ایرادهای بسیار است.

 

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی در نامه ای دیگر خواستار اصلاح این فهرست شد.


متن نامه را اینجا مشاهده کنید.

 

سرانجام پس از پیگیری های لازم توسط انجمن لوله و اتصالات پی وی سی، دفتر صنایع شیمایی و سلولزی در 28 اسفند 1396 نسبت به اصلاح لیست شرکت های توانمند داخلی لاستیک و پلاستیک اقدام کرد و اسامی شرکت های لوله و اتصالات پی وی سی را در فهرست قرار داد.


برای مشاهده لیست شرکت های توانمند داخلی صنعت لاستیک و پلاستیک، اینجا را کلیک کنید.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد

تعرفه تبلیغات انجمن پی وی سی

اخبار مرتبط